• Wpisów: 69
  • Średnio co: 38 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 11:16
  • Licznik odwiedzin: 10 219 / 2697 dni
 
myszonek
 
myszonek: Kilka dni temu, przy okazji własnych zakupów ubraniowych, kupiłam mojemu Słodziakowi kilka koszulek
102318_2.jpg


102965_1.jpg


105983_1.jpg


Jestem nimi zachwycona, ale Mój jeszcze ich nie widział. Mam nadzieję, że zdzierży jakoś te różowe mikrowstawki. Ostatnio kupiłam mu taką koszulkę
98003_1.jpg

ale...
niestety szanowny Małżon nosić jej nie chce:(. Koszulka ma takie fajne kolorowe niteczki-kropeczki. Mam nadzieję, ze go zmuszę do noszenia. Wszystkie koszulki są z C&A i kupuję Małżonowi prawie wszystkie ubrania właśnie w tym sklepie, bo jakość powala.
Sama nigdy sobie tam nigdy nie kupowałam aż do ostatniego wypadu, kiedy to ceny letnich spodni naprawdę mnie zaskoczyły. Nie tylko ceny ale i wygląd. Nosi się je świetnie i wcale się nie dziwie Mojemu, że jak na zakupy, to tylko tam. Chociaż pewnie chodzi też o to, żeby nie łazić po wielu sklepach, tylko zakończyć shopping spree na jednym...Mężczyźni :D

A i dla mojej Gwiazdy coś się znalazło:
czapeczka H&M

hm-kapelusz-hello-kitty-do-2-lat.jpg


i kilka koszulek z Pepco-teraz są tam wyprzedaże, więc ceny powalają. Koszulki są za 5 zł, sukienki za 10. Tylko brać. W Pepco znalazłam jeszcze cienie MUA. Są superanckie, świetna pigmentacja (na mokro wymiatają). Co prawda troszkę  się osypują. 4 kolory, z czego jeden jest idealny jako rozświetlacz!!! Potestuję je troszkę, jednakże czuję, że będą moimi ulubionymi.
Siedzimy w domku z moją Nadijką, jakaś choroba się przypałętała,a wizyta dopiero o 15. Także zaraz śniadanko a potem sprzątanko.
Pozdrawiam, Myszonek :)

Nie możesz dodać komentarza.